فوم پانل کامپوزیتبرگرفته شده از سایت ساندویچ پانل سقفی | فروش انواع ساندویچ پانل سقفی : فوم پانل کامپوزیت دارای پوسته بیرونی فلزی و پوسته درونی فلزی است . پوست فلزی این پانل ها معمولا از فولاد کربن و آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ با ضخامت 0.46 میلی متر تا 1.22 میلی متر است . هسته میانی آن بین دو پوسته قرار گرفته که ساختار آن از مواد شیمیایی توسط چسب پیوند خورده بین هسته و پوسته فلزی است . فوم پانل کامپوزیت فلزی به طور گسترده ای در ساخت و ساز های دیوار و سقف به علت استحکام بالا و وزن کم و ارزش عایثی بالا استفاده می شود .

عمق پانل به طور معمول در حدود 1 اینچ ( 25 میلی متر ) تا 8 اینچ ( 203 میلی متر ) بسته به بار یا عایق حرارتی مورد نیاز است . محدوده عرض پانل به طور معمول از 12 اینچ ( 305 میلی متر ) تا 48 اینچ ( 1219 میلی متر ) می باشد . پانل در ساختمان به صورت عمودی و افقی یا در مصالح یا به صورت دیوار با سقف یا سقف مسطح استفاده می شود .

در تولید انبوه معمولا فوم به صورت مایع در بین دو پوسته ریخته می شود تا مقاومت فشار در آنها را بالا ببرد . ( مقاله عایق ساندویچ پانل )گاز معمولا به عنوان عامل دمیدن در سیستم فوم استفاده می شود . پیوند شیمیایی بین فوم هسته و  پوسته فلزی در سراسر سطح به طور یکسان است .

هنگامی که یکی از پوسته های فلزی به دمای سطح بالا به دلیل تابش خورشید در شرایط بیرونی برسد ، انبساط پوسته فلزی و علل حرارتی باعث می شود که فوم سلول های نزدیک پوسته حالت کششی پیدا کنند و باعث عدم تعادل فشار داخلی گاز موجود در سلول های فوم می شود . این عدم تعادل فشار گاز به آرامی به سمت پوسته رفته و آن را گرم تر می کند . فشار گرما باعث لایه لایه شدگی پوسته می شود و در نتیجه ضعیف می شود . این مناطقی که دچار لایه لایه شدگی می شود را اصطلاحا تاول زدن حرارتی می گویند که به تاول های حرارتی معروفند .


مشخصات

  • منبع: http://banooyezamin.persianblog.ir/post/3
  • کلمات کلیدی: پوسته ,پانل ,فلزی ,میلی ,حرارتی ,اینچ ,پوسته فلزی ,لایه لایه ,لایه شدگی ,تعادل فشار ,پانل کامپوزیت
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها